Trejsi Sejdini bën gafën e madhe dhe fshin menjëherë postimin
Trejsi Sejdini ose gangsterja e Elbasanit është kthyer në një nder femrat më të komentuara në media.

Ajo njihet tashmë nga të gjithë, dikur nga videot ku bënte sherr dhe fotot provokuese, ndërsa sot si Miss Universe Albania që do përfaqësojë vendin në Amerikë.

postimin e fundit, Trejsi ka dashur të urojë Fiter Bajramin, por e ka ngatërruar me Kurban Bajramin.

Një faqe e njohur e demaskimeve në Instagram ja ka vënë në dukje gabimin Trejsit dhe modelja menjëherë e ka fshirë postimin nga Instastory. /albeu.com/
Shtuar më 16/06/2018, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori