Tregon tatuazhin në vendin intim, mbesa e biznesmenit shqiptar rrëmben vëmendjen (FOTO LAJM)

CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën, biznesmeni i fuqishëm shqiptarë ka bërë bujë pasi ka pranuar hapur bindjet e tij homoseksuale.

Ndërkohë tani është mbesa e Elton Ilirjanit e cila po tërheq vëmëndjen.

Rene ka ngritur temperaturat me një nga postimet e saj në Instagram.

Ajo shfaqet e veshur me bikini të zeza dhe një rrobdishamper dhe në dorë mban një gotë verë.

Ndërkohë që nuk mund të shpëtojë pa u vënë re dhe tatuazhi në pjesën intime.

Shtuar më 21/10/2020, ora 19:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori