Tregoi të fshehtat e shtatzanisë, Xhensila i kthehet publikisht Besit
Besi ka treguar pak ditë më parë se ka vuajtur shumë gjatë shtatzanisë së Xhensilës.

"Më ka ndodhur vetem mua apo të gjithë atyre burrave që kanë gruan shtatzënë per here te pare. Gjate shtatzënisë së Xhensilës...Kot thone që femrat heqin siklet.

Siklet heqim dhe ne meshkujt. Po s'na e dinë. 3 muajt e parë në shtepine time nuk gatuhej fare sepse femrat kane probleme me erërat, me aromat sidomos ato te ushqimeve. 3 muajt e pare kam ngrene vetem buke te thekur me djathë sepse ushqimet e tjera e shqetesonin aromat. Kisha 1 javë pa ngrene dhe shkova ne shtepi. Sa hapa frigoriferin, ajo direkt e nuhati.

Pas lindjes ti thua shpetove, por jo. Jane 40 ditet e lehonise qe zgjasin 3 muaj prandaj eshte shume keq per ne meshkujt por nuk na e di kush", u shpreh Besi.

Mbi këtë deklaratë të aktorit ka reaguar edhe vetë Xhensila e cila e ka filmuar dje në video live në Instagram. Teksa Besi qahej për ato 9 muaj, Xhensila dëgjohet duke thënë "I poshtër" teksa qesh vazhdimisht. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2018, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori