Tre vite mungesë, Rihana jep lajmin e madh për fanasat
Pas tre vitesh mungesë, Rihanna, ashtu siç ka lamëruar e dhe vetë ka vendosur që ti rikthehet botës së muzikës.

Kjo mesa duket është një surprizë që këngëtarja me famë botërore ka vendosur tu bëjë fansave të saj për vitin 2019.

Rihana njoftimin e ka bërë në profilin e saj të Instagramit duke e ndarë me miliona ndjekës.

“Kur muzika të jetë gati, do e publikoj. Po vjen. Por jo sot.”- shkruan ajo.

Kujtojmë se në shtator Rihanna lajmëroi se do t’i përkushtohet kompanisë së saj kozmetike si dhe aktrimi. Por si duket ajo nuk do ti lërë më në pritje fansat. /albeu.com/
Shtuar më 24/12/2018, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori