Tre muaj pas lindjes së djalit, Ciara ndahet nga i fejuari
Këngëtarja 28 vjeçare Ciara, i ka dhënë fund fejesës së saj, pasi ka marrë vesh se është tradhëtuar. Ndonëse dukej se lidhja po shkonte mësë miri, ku ajo para tre muajsh solli në jetë një djalë, tashmë vjen fundi i gjithçkaje.

Ata sapo sollën në jetë djalin e tyre të parë, vetëm para tre muajsh. Tashmë Ciara dhe i fejuari i saj Future, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Këngëtarja ka raportuar për Us Weekly se ajo i ka dhënë fund lidhjes me reperin Future, pasi ka zbuluar se ai e ka tradhëtuar.

"Ai e ka tradhëtuar. Loja ka mbaruar", ka thënë një mik i tyre. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori