Trashëgimtarja më e fundit e familjes Clinton lë spitalin (FOTO LAJM)

Chelsea Clinton, vajza e Bill dhe Hillary Clinton ka lënë spitalin ku më 26 shtator solli në jetë fëmijën e saj të parë nga martesa me bankierin Marc Mezvinsky.

34-vjeçarja u martua me Marc Mezvinsky në vitin 2010 dhe njoftoi shtatzëninë në prill të këtij viti. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori