Trashëgimtarja e Top Channel e thotë hapur: Për këtë shqiptare jam xheloze

Lori Hoxha ka preferuar ta kalojë mbrëmjen e së hënës me motrën, Sarën dhe shoqen e saj dhe të treja bashkë janë duke u përgjigjur pyetjeve të fansave të Lorit në Instagram.

Nj nga pyetjet, ishte e drejtuar për Lorin, ku një nga fansat pyeste:

“Të drejtën tani të lutëm… kush është femra më e bukur shqiptare që je pak xheloze?”

Dhe Lori i është përgjigjur duke dhënë emrin e moderatores Suada Sherifi dhe i ka bërë tag asaj.

Me siguri, Suada është lumturuar shumë kur ka parë këtë.
Shtuar më 21/01/2019, ora 22:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori