Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM)

Rudina Dembecaj eshte me e perfolura e momentit per ndarjen me Aleksin. Arsyeja qe qarkullon akoma eshte se ajo tradhtoi Aleksin me Mark Frrokun, me te cilin eshte tashme e lidhur.
Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku.

Por sidomos kur ndodh mes VIP-ave ajo kthehet në një luftë mes fansave që nuk dinë kujt t’i vënë gishtin para se kush ka tradhtuar kë.

Ne të Albeu.com po ju sjellim ndër mend akuzat për tradhti që qarkullojnë kohëve të fundit.

Për më tepër mund të ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2020, ora 22:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori