Tradhtia trondit sërish klanin Kardashian-Jenner, kush është modelja që u fut mes Travis dhe Kylie

Një tjetër tradhëti ka tronditur klanin Kardashian-Jenner.

Dy vjet pas lidhjes së tyre, Travis Scoot dhe Kylier Jenner i kanë dhënë fund gjithçkaje.

Madje çifti kanë rënë dakort që edhe kujdestarinë e vajzës ta najnë në mënyrë të barabartë.

Mediat e huaja shkruajnë se shkak ka qenë tradhëtia e Travisit.

Thuhet se reperi prej kohësh është në një marrëdhënie me një modele Instagrami të quajtur Yung sweet Ro.

Lajmet e tradhëtisë duket se i ka vërtetuar edhe vetë modelja e cila ka treguar se Kylie i ka bërë bllok pasi ka mësuar marrëdhënien e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2019, ora 17:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori