Totalisht ndryshe në foton e fundit, Luana Vjollca nuk njeh më veten (FOTO LAJM)

Luana Vjollca po eksperimenton shumë me pamjen së fundmi.

Pasi e pamë me flokët gri në setin e ri fotografik ku shfaqej si sirenë në ujë, Luana i është kthyer sërish flokëve bjond, por me një ndryshim.

Këngëtarja ka postuar sot disa foto të reja ku shfaqet me flokët e prera më shkurt, me baluke, syze e buzë të errëta.

Ky look e bën Luanën të duket aq ndryshe sa ajo nuk po e njeh më veten dhe shkruan:

"Kush është kjo vajza".

"Më e bukura", i shkruan Marina ndërsa fansat e kanë mbushur me komplimenta.

fundmi u bë e ditur se Luana do sjellë këto ditë një këngë të re për të cilën ka qenë duke punuar gjithë këtë periudhë.
Shtuar më 23/08/2019, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori