Top 15 çiftet VIP me më shumë ndikim në botë (FOTO LAJM)

1. Michelle dhe Barack Obama
Ashtu si zakonisht edhe këtë vit revista prestigjoue amerikane "Forbes" ka bërë klasifikimin me Top 15 çiftet vip që kanë më shumë influencë në botë. Palmën e Artë e merr çifti presidencial amerikan Michelle dhe Barack Obama. Edhe me e dashur se burri i saj, Zonja e Parë e SHBA-ve, nuk le asnjë person indiferent. Ajo është me e preferuara, e veshura me bukur, ka flokët me te bukur si dhe krahët me te pëlqyer.

Ne vendin e dyte renditet Melinda dhe Bill Gates, ndërkohë qe Beyonce dhe Jay-Z renditen te tretet.

Lista më pas vazhdon me personazhe të njohur të stilimit, modës, futbollit, biznesit, politikës etj. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2013, ora 14:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori