Tjetër sulm për Altin Bashën, aktori tregon si e përzunë nga "Portokallia"
Një ndër aktorët më të dashurhumorit Ervin Bejleri, ka treguar për herë të parë arsyen pse u largua nga Portokallia.

I ftuar në programin “Një kat më lart” ka treguar për herë të parë arsyen se pse ai u largua nga spektakli i humoritPortokalli” teksa ishte një nga aktorët më të dashur të tij.

Ervini tha se ka pasur një sherr banal mes tij dhe regjisorit Altin Basha. Sipas Bejlerit, regjisori vuri “veto” në Portokalli “o unë o ai” teksa drejtuesit morën vendimin e tyre. /albeu.com/

Shtuar më 08/10/2017, ora 13:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori