Tika Camaj kënaq fansat, del me bikini (FOTO LAJM)

Ajo është një nga modelet më sexy shqiptare dhe të njohura ndërkombëtarisht.

Tika Camaj është një prej modeleve të Victoria Secret’s.

Në postimin e saj të fundit ajo ndjehet magjike, por me një ndryshim, se këtë herë në vendin e krahëve të engjëjve të Vistorias ajo ka vënë krah luture.

Ky posim me bikini ka zgjuar reagimet e shumë fansave të saj.


Shtuar më 12/12/2018, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori