"Ti të ha m*** o kryeministër", Stresi i kundërvihet Ramës
Stresi është një nga këngëtarët që merr më së shumti vëmendje. Ai e ka deklaruar haptazi që nuk është fans i Edi Ramës.

Protesta e djeshme ka shkaktuar shumë zhurmë jo vetëm në media, por kundrejt saj kanë reaguar e kanë dhënë mendimet e tyre edhe artistët shqiptarë.

Një ndër ta ka qënë edhe Stresi. Reagimi i Stresit vjen pasi mediat publikuan foton e babait të tij, Sali Lushaj në protestën e djeshme. Lushaj ka qenë truproja e ish-kryeministrit Sali Berisha.

"Ti Ta Ha mutin o zoti kryeminister! jam nje djale qe kam lindur ne interrnim dhe jam nje familje qe kemi luftu per liri gjith jeten tone dhe kemi deshmore ne shtepin tone. Nuk do dorzohemi para teje e para shtetit tend.

Mos i perdor policin kundra nesh sepse dhe ata jan djem nenash si ne dhe jan gjynah por skan cfare te bejn dhe ata te shkretit dikush duhet ta bej detyren e shtetit . I keni oret e numeruara ti bashk me kabinetin tend nje kabinet perversash dhe nje kabinet orgjish.

Me rrespekt Arkimed Lushaj i betuar kundra kti shteti , ndersa ju qe shitet voten per 50 mi lek mbani pasojat", shkruan ai. /albeu.com/

Shtuar më 01/04/2018, ora 14:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori