"Ti futësh duart" Genta Ismajlit
Niko Komani është një dizenjator shqiptar, i cili është bërë i famshëm falë punës së tij me artistë dhe këngëtarë të njohur. Shumë prej jush mund të mendojnë: "Ah sikur të kisha fatin e tij", pasi ai shikon dhe shijon më shumë se çfarë mund të arrijmë ne nëpërmjet ekranit.

Në foton e mësipërme shihet këngëtarja Genta Ismajli, e cila është duke realizuar një set fotografish dhe ku duket qartë edhe ndërhyrja e Nikos, i cili "fut duar" edhe në pjesë intime të trupit të Gentës, me qëllim rregullimin e bluzës së saj, shkruan BW. /albeu.com/

Shtuar më 24/05/2013, ora 12:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori