Thyen rregullat me "të dyja këmbët", VIP-at shqiptarë që "ndërruan" karantinën me bregdetin (FOTO LAJM)

Koronavirusi ka shkaktuar pandemi në të gjithë botën.

Qeveria shqiptare nuk e ka lejuar ende frekuentimin e plazheve për këtë vit.

Por si duket disa nga VIP-at shqiptarë nuk janë në dijeni të këtij vendimi dhe kështu kanë zbritur në bregdet.

Nga Rovena Dilo tek Sinan Hoxha, Mariza Ikonomi, Orgesa Zaimi, gazetari Eraldo Rexho e atletja Klodiana Shala, Enca, Lei Kraja, Alba Hoxha dhe të tjerë që i gjeni në fotogalerinë e mësipërme i janë drejtuar fundjavën që sapo lam pas Jugut të Shqipëri.

Në pamjet që ka postuar në Instagram , ata duken duke e shijuar shoqërinë e njëri tjetrit, me bikini në bregdetin e Borshit e gjatë darkave në ngrohtësinë e zjarrit. /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2020, ora 10:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori