Thyen karantinën me krenari? VIP-at shqiptar që e pranuan publikisht "rebelimin" (FOTO LAJM)

Tayna – Reperja pak ditë më parë theu karantinën dhe u nis në një udhëtim në Zvicër. Këtë e zbuloi vetë Tayna me postimet e saj në Instagram. Më vonë u mësua se reperja ka shkuar në Zvicër për xhirimet e klipit të saj të ri që pritet të publikohet së shpejti.
Prej dy muajsh të gjithë po jetojnë një realitet ndryshe, për shkak të Covid-19.

Disa kanë arritur të përshtaten me këtë realitet duke u vetëkarantinuar e duke ndjekur rregullat, ndërsa të tjerë edhe i kanë thyer këto rregulla ndonjëherë.

Mes tyre ka edhe personazhe të famshëm shqiptarë të cilët e kanë pranuar vetë këtë.

Shtuar më 15/05/2020, ora 13:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori