Theu tabutë vite më parë, modelja shqiptare shtatzënë
Ish-miss Kosova, shtatzënë për herë të parë! Ajo shquhet për pozat e saj të guximshme shumë vite më parë kur të tjerë nuk guxonin dhe për këtë ka bërë bujë.

Prive shkruan se Diellza Kolgeci është në muajin e 4-ët të pritjes së ëmbël.

Ndonëse prej shumë kohësh ka qëndruar larg shoëbiz-it, së fundmi, modelja është përfolur për një lidhje me basketbollistin 11 vjet më të ri, Fisnik Rugova.

Çifti pas pak muajsh do të bëhen prindër për herë të parë, por deri më tani kanë zgjedhur ta mbajnë sa më larg portaleve dhe medias lajmin e shtatzënisë.
Shtuar më 13/12/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori