Theu ligjet në Dubai, si i shpëtoi burgut Françeska Jaçe (FOTO LAJM)

Françeska Jaçe kohë më parë kaloi pushimet në Dubai dhe atje realizoi edhe një set fotografik. Hipur mbi motorr, e veshur me tanga dhe bluzë, modelja pozoi në shkretërirë.

Mirëpo e ftuar në "E diell", ajo tregoi se për pak e arrestuan pasi me këtë veshje kishte thyer ligjet e vendit.

"Në Dubai kam bërë ato fotot tek motorri. Për pak më arrestuan. S'e kuptova pse se unë me bluzë isha, tanga kisha veshur. Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg. Është e rrezikshme. Dënohet me ligj", tregoi Françeska.


Shtuar më 02/03/2020, ora 13:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori