Tërheqëse dhe joshëse, Nora Istrefi pozon me mantel të zi (FOTO LAJM)

Nora Istrefi ka publiuar së fundmi në Instagramin e saj disa fotografi mjaft të bukura.

Këngëtarja Nora Istrefi këto ditë po qëndron në Tiranë ku do të marrë pjesë në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ të Arbana Osmanit.

Lajmi u bë i ditur nga Arbana Osmani ditën e djeshme, e cila bëri të ditur se këngëtarja gjithashtu do të këndojë këngën e saj të re “Anna”.

Ajo shfaqet elegante si asnjëherë tjetër e veshur me një kostum ngjyrë të zi dhe me një grim perfekt.

Shtuar më 24/01/2020, ora 16:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori