"Tërbon" sërish modelja, nuk i ndahet bikinit minimalist dhe fotove nudo (FOTO LAJM)

Ajo vjen çdo ditë me poza të reja në rrjetet sociale dhe asnjëherë nuk i ka zhgënjyer fansat e saj të shumtë.

Madje edhe kësaj radhe, Khloe Terae ka mahnitur rrjetin, duke ‘goditur’ ashtu siç vetëm ajo di.

Biondja seksi nga Kanada ka ekspozuar të pasmet me një palë bikini të vogla për format e saj.

Gjithashtu në profilin e saj është e zakonshme të gjesh edhe foto komplet e zhveshur të cilat pëlqehen menjëherë nga miliona ndjekës.

Shtuar më 21/09/2020, ora 13:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori