Tërboi rrjetin vetëm me peshqir, Getoari i nxjerr sekretin Marinës

Pëlqej
Tashmë prej ditësh, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u shfaqën duke pushuar në Kubë.

Ama Marina ndryshe nga serioziteti i kohëve të fundit, ka vendosur që të shfaqet shumë më tërheqëse.

Pa filtra dhe me një perëndim dielli, Marina duket e sapo dalë nga deti dhe e mbështjellë me peshqir.

Kjo fotot qarkulloi gjatë në rrjet dhe mesa duket cifti ka vendosur të lëvizë.

Marina nuk ka dashur ta zbulojë vendin ku, duke postuar thjesht foto nga avioni.

Mirëpo Geti ja ka zbuluar sekretin duke postuar vetëm një orë pas Marinës, një video ku tregon se ndodhen në Miami. Siç duket pushimet e çiftit do të zgjasin edhe për disa kohë. /albeu.com/

Shtuar më 21/09/2018, ora 23:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori