Tërboi publikun me një këngë, Tayna bën ndryshimin drastik

Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit.

Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e muzikës shqiptare dhe të tre kengët e saj janë kthyer në hite.

Por përveç talentit me muzikën Tayna, njihet edhe për bukurinë dhe format e saj seksi.

Por Tayna ka bërë ndryshimin drastik duke u kthyer në bjonde dhe me siguri në pamje të parë askush nuk e ka njohur, pasi duket si një person tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 25/10/2018, ora 16:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori