Tërboi publikun me kërcimin në tub, moderatorja shfaqet e zhveshur

Moderatorja Leila Kraja ka “djegur” skenën e “Dance With me” me një kërcim shumë sensual vetëm pak puntata më parë.

Së bashku me partnerin Robert Berisha, ajo ka performuar në tub para publikut, një kërcim erotik dhe i la të gjithë pa fjalë.

Mirëpo harrojeni këtë kërcim sepse Lei këtë herë do t'ju lërë gojë hapur me foton e fundit.

Modelja ka postuar në Instagram një imazh ku shfaqet komplet e zhveshur.

"Është një buzëqeshje që tërbon ziliqarin", është përshkrimi që Lei i ka lënë fotos. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 23:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori