Tërboi Europën me performancën e zjarrtë, sa i kushtoi gjithçka Elenit
Eleni Foureira përfaqësoi Qipron këtë vit në Eurovision dhe doli në vend të dytë duke shkëlqyer pafund.

Së fundmi, mediat greke kanë zbuluar çdo detaj në lidhje me koston që ajo ka shpenzuar për pjesëmarrjen në Eurovision.

Sipas tyre, Eleni ka paguar plot 120.000 euro për garancinë, qëndrimin, ushqimin, biletat, videoklipin, makeup-in, balerinat dhe skenën.

Duke parë veshjen e saj shumë stil, duket se të gjtiha këto shifra janë të ëvrteta. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2018, ora 16:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori