Tërbohen fansat, së shpejti jeta e Rihannës në një film
Dokumentari i shumëpritur i Rihanna-s do dhe fare pak kohë për tu kthyer në realitet. Që prej 2015-ës, u tha se regjisori Peter Berg do të merret me paraqitjen e rrugëtimit të një artisteje të re dhe shumë të famshme në një dokumentar.

E gjithë jeta e Riri-it do të shfaqet aty, që nga koha e fëmijërisë e deri më tani që është shndërruar në ikonë globale. E gjithë kjo pa filtra!

U tha se filmi do të ishte gati në 2017-ën, por vonesat gjatë rrugës kanë bërë që vetëm tani të përfundojë shkruan Marie Claire.

Vetë regjisori, e përshkruan Rihanna-s si një vajzë të shkëlqyer, me etikë pune, talent, fat dhe vizion. Filmi do të jetë gati pas një muaji e gjysmë dhe pas pothuajse 2 muajsh bota do të mund ta shohi më nga afër jetën e divës së pop-it.
Shtuar më 19/08/2018, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori