Tentoi të provokonte kolegen, Rozana Radi del bllof
Ask Me në Instagram është trendi më i ri që ka nisur të pushtojë të rinjtë dhe VIP-at.

Këtë herë Rozana ka dashur të pyesë Anna Likën.

"Pse je kaq acaruese?"- i shkruan Rozana.

"Rozana Radi del me emër kush mi bën pyetjet."- i përgjigjet aktorja.

Mirëpo Rozana ka vazhduar të shkruajë : "Që je e dashuruar këtë e di, po a je e lidhur donim të dinim?"

"Rozana Radi, vazhdojnë më vijnë me emër ato që më bëjnë pyetje."- është përgjigjur duke qeshur Anna Lika. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2018, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori