Tentoi të merrte klikueshmëri me skenat erotike në klip por Beatrixit nuk i eci
Beatrix Ramosaj është njohur gjtihmonë si një vajzë e embël dhe e sjellshme por këtë herë ajo i tregoi të tjerëve se ishte rritur.

Beatrix Ramosaj kishte zgjedhur një temë të ndjeshme dhe një klip ku kishte shumë skena seksi bashkë me balerinin të shoqëruara me ‘dhunë’ seksuale.

Ndonëse kështu dëshiroi t’i ‘hakmerret’ të dashurit që e la, Bea nuk është se ia doli mirë edhe me klikimet në Youtube.

Kanë kaluar pothuajse një muaj dhe kënga nuk ka mbledhur më shumë se 600 mijë shikime. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2017, ora 17:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori