Tenistja kanadeze ka një motër binjake dhe mjaft joshëse (FOTO LAJM)

Eugenie Bouchard është një ndër tenistet më seksi në botë. 25-vjeçarja kanadeze më shumë është e njohur për bukurinë e saj se sa për talentin në tenis.

Por motra e saj binjake duket se është edhe më e mirë se ajo. Duket se fotot e saj me bikini në rrjetet socilae kanë bërë që të lëjë disi në hije Eugenie.

Por gjithsesi të dyja motrat janë magjepse me paraqitjen e tyre,. /albeu.com/
Shtuar më 30/04/2018, ora 10:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori