Të veshurat më bukur në “Emmy Awards” (FOTO LAJM)

Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq të edicionit të 71-të të Emmy Awards të dielën pasdite.

Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un e tyre.

Të gjithë i kishin sytë te to, teksa bënin hyrjet e tyre madhështore në ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles.

Ne ju ftojmë të shihni listën e të veshurave më bukur dhe na besoni se janë shumë.
Shtuar më 23/09/2019, ora 10:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori