Të tre të zhveshur, Belen Rodriguez publikon foto me të birin dhe partnerin (FOTO LAJM)
Belen Rodriguez është një nga femrat më të njohura në mediat italiane dhe jo vetëm. Rrjetet e saj sociale janë të mbushura me foto provokuese ku nuk mungojnë as ato top less.

Por në shumicën e rasteve Belen shihet e shoqëruar nga djali i saj dhe partneri i saj Stefano De Martino. Së fundmi ylli i njohur ka publikuar një foto ku shihen të tre të zhveshur.

Me një shikim të parë duket sikur Belen dhe partneri i saj janë krejtësisht nudo, por nëse e shohim me vëmendje ata kanë rroba banjoje veshur. Këtë foto Rodriguez e ka shoqëruar me një ikonë në formë zemre.
Shtuar më 21/07/2019, ora 16:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori