Tė shtunėn starton Big Brother Albania
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kur do tė fillojė Big Brotheri sivjet ishte pyetja e hasur mė sė shpeshti nė rrjetet sociale ndėrsa duket se tashmė e kemi gjetur pėrgjigjen.

Disa burime te “Tele Plus” brenda “Top Channel” njoftojnė se “Big Brother Albania 6″ do tė fillojė kėtė tė shtunė, pra me 23 shkurt.

Tė shohim se ēfarė do tė na sjellė kėtė vit Big Brotheri. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2013, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.