"Të pasmet sa gjysma e Amerikës", fansat kryqëzojnë Rashelin në foton e fundit (FOTO LAJM)

Rashel Kolanci njihet nga të gjithë për format e saj trupore dhe asnjëherë nuk heziton t’i ekzpozojë ato.

Nuk janë të pakta dhe postimet që ajo bën në rrjetet sociale. Në një foto të publikuar në "Instagram", ajo shfaqet teksa po ngjit shkallët. Në sy bien të pasmet e saj, për të cilat nuk ka marrë vetëm komente positive.

Një komentues i ka shkruar: “Booo sa rendë te kjo foto, hiqe rasho se le nom tka dal b***a sa gjysma Amerikës”. Nga vetë Rashel Kolaneci nuk ka asnjë koment për këtë ‘këshillë’ të komentuesit.

Shtuar më 23/10/2019, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori