Të pandara, dy ish-velinat shqiptare bëjnë namin në rrjet (FOTO LAJM)

U njohën në emsioninin investigativ "Fiks fare" dhe tshmë dy ish velinat janë bërë të pandara.

Anisa Mukaj dhe Briseida Mehmeti janë në pjesën më të madhe të kohës si dhe të udhëtimeve në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Bukuroshet janë mjaft të populluara në rrjetet sociale ku numërojnë secila mbi 60 mijë ndjekës.

Modelet publikojnë foto mjaft tërheqëse duke bërë për vete fansat, por edhe komplimentat që i bëjnë njëra-tjetrës nuk mungojnë në asnjë pozë./albeu.com/


Shtuar më 14/11/2020, ora 12:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori