Të padhënat e lidhjes mes aktorit të portokallis dhe bashkëshortes së tij
Bëhet fjalë pikërisht për aktorin e humorit në portokalli Florian Binaj dhe bashkëshortes së tij Sadina, shkruan Albeu.com

Ai ka qenë i ftuar së bashku me Sadinën në emisionin e Rudinës dhe ata folën për herë të parë për disa detaje që nuk i dinim rreth njohjes apo martesës në gjendjen civile.

Çifti ka zbuluar se janë njohur në ambientet e Liceut Artistik, ku Flori ra në dashuri me shikim të parë me Sadinën dhe në fillim mendonte se ishte e huaj.

“Doja një gjë ndryshe nga lidhjet që kisha pasur dhe kur pashë Sadinën, thashë kjo është. E kisha parë në korridore dhe dallonte. Mendova se ishte e huaj me tiparet nordike dhe pastaj doli që ishte shqiptare dhe madje e kisha në një lagje”, rrëfeu Flori. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2019, ora 19:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori