“Të ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit (VIDEO)
Pëlqej
Silva Gunbardhi
Kënga “Të ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit e realizuar në bashkëpunim me Mandin dhe Dafin është kënga më e re e lançuar nga kjo këngëtare.

Një këngë ritmike, me zëra të shkëlqyer dhe me pjesë ‘alla rome-tallava’, tashmë ka arrit në mbi 18 milion klikime.

Duket se ky stil i këngëve ritmike i përzier me tallava janë shumë aktuale, prandaj mund të themi se edhe “Te ka lali shpirt” do të jetë hit i 2013-s. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2013, ora 13:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori