“Tė ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit (VIDEO)
Pëlqej
Silva Gunbardhi
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kėnga “Tė ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit e realizuar nė bashkėpunim me Mandin dhe Dafin ėshtė kėnga mė e re e lanēuar nga kjo kėngėtare.

Njė kėngė ritmike, me zėra tė shkėlqyer dhe me pjesė ‘alla rome-tallava’, tashmė ka arrit nė mbi 18 milion klikime.

Duket se ky stil i kėngėve ritmike i pėrzier me tallava janė shumė aktuale, prandaj mund tė themi se edhe “Te ka lali shpirt” do tė jetė hit i 2013-s. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2013, ora 13:24
katerina elmasllari
e Mërkurë 23 Janar 2013, Ora 18:08
sh.niceeee :)
Alban
e Mërkurë 23 Janar 2013, Ora 21:22
kenge e bukur ne fakt. edhe me e mire se ato tallavat e florit
elon kastrati
e Enjte 24 Janar 2013, Ora 05:32
kenga shum e bukur veq vazhdoni
bilbil kastrati
e Enjte 24 Janar 2013, Ora 12:24
shum-shum e bukur
AU IU
e Enjte 24 Janar 2013, Ora 14:53
Seshte gje, kenge Evgjitesh, Silva eshte Vlonjate dhe ka bere kenge shume te bukura, eshte plenksur kot me keta evgjitet
malsore kastrati
e Enjte 24 Janar 2013, Ora 16:15
shum nice jeni veq vazhdoni
Futja Kot
e Premte 25 Janar 2013, Ora 00:28
Hiti katunarve.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

albeu
albeu