Soni Malaj vihet në siklet: Të huajt apo shqiptarët më të mirë në s*ks (FOTO LAJM)

Soni Malaj ishte e ftuar në "Why Not" me Roza Latin ku mes shumë historishë e lojrash nuk munguan as ato pyetjet "me spec".

Duke ditur se jeta e saj private ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes dhe kjo për faktin se pak kohë më parë këngëtarja është divorcuar nga partneri i saj italian, balerinin Mirko, me të cilin ka dhe një vaajzë dhe tashmë është në marrëdhënie me biznesmenin nga Tirana, i quajtur Klevi, ishte kjo pyetja që vuri në siklet Sonin:

"A janë shqiptarët më të mirë në seks apo të huajt?", ishte pyetja ngacmuese për Sonin.

"Duhet me provu shumë të huaj që të arrihet konkluzioni. Varet personi çfarë transmeton. Është çështjë energji çdo gjë. Ne kemi receptor, kemi energji, kshuqe jemi transmetue energjie, varet se si ndërlidhet vibe i dy personave dhe kjo është e rëndësishme në marrëdhënie", i ka devijuar me diplomaci pyetjes këngëtarja./albeu.com/

Shtuar më 16/11/2020, ora 11:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori