Del videoja, momenti i arrestimit të Stresit
"Të hëngsha ***", Bleona Qereti habit me përgjigjen e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mbrëmë e ftuar në “Xing me Ermalin” ishte e ftuar Bleona Qereti e cila padyshim që dhuroi spektalët e shumë humor.

Gjatë emisionit Mamaqi e ftoi Bleonën të shkonte në një qebabtore dhe Bleona e pranoi sfidën.

Por në qebabtore ikën dritat dhe një nga meshkujt aty i thotë Bleonës "Të hëngsha ***".

E sigurisht kjo nuk mund t’i shpëtonte Bleonës e cila ia ktheu: “Hyr në rradhë...” /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2017, ora 08:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori