Të gjithë pas Shpatit, këngëtarja shqiptare pranon se dikur e kishte fiksim
E mbani mend personazhin e famshëm shqiptar të cilin e kishit fiksim në adoleshencë? Anxhela Peristeri po. E ftuar në “Shiko kush luan”, Anxhela u pyet për fiksimin e saj kur ka qenë e vogël.

“Ka qenë Shpat Kasapi,” u përgjigj këngëtarja. “I kam marrë autografin e parë në jetën e tij.”

Nuk është çudi që përmendi Shpatin. Vite më parë, djaloshi i “sa shumë i ri dhe axhami” ishte fiksimi i adoleshenteve.

Sidomos pasi publikoi këngën Kush të ndau prej meje, atëherë Shqpti u bë një hit i vërtetë, Se çfarë është sot nuk jemi shumë të qartë. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2019, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori