Të gjithë pas Kimit, shqiptarët tërbohen pas trendit të fundit

Moda e fundit e fashionistave në të gjithë botën ka nisur me një detaj shumë interesant.

Eshtë rikthyer pas shumë kohësh lëkura e gjarprit dhe do të jetë disajni "On Top" i kësaj vere.

Nëse doni një sugjerim për të qenë më të mirët e këtij sezoni, mos e ndani gjarprin.

Ky stil i guximshëm shmang shqetësimin që kemi për ta kombinuar një veshje apo aksesor me lëkurë gjarpri, me diçka tjetër.

Kim Kardashian dhe një numër i madh fashionista-sh shqiptare, si Lori Hoxha, Nora Istrefi etj, kanë filluar ta veshin trendin “monochrome”.

Nëse mendoni se ky stil është i tepërt për ju, hidhuni një sy kombinimeve të mëposhtme dhe do të na falënderoni. /albeu.com/
Shtuar më 31/08/2018, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori