Të gjithë mendojnë se është motra, Aurela Hoxha prezanton super mamin (FOTO LAJM)

Ditën e sotme, modelja e njohur Aurela Hoxha i ka bërë një dedikim mjaft special nënës së saj me rastin e ditëlindjes.

“Gëzuar ditëlindjen mamit tim. Të dua”, shkruan ajo krahas fotos së znj. Eli.

Mirëpo ajo që i ka rënë në sy fansave është pa dyshim bukuria dhe freskia e saj.

Madje ata arrijnë deri aty sa ta pyesin Aurelën nëse është mami apo motra e saj, dule qenë se ajo ngjan mjaft e re.

Me siguri këto komente do e kenë bërë Aurelën të ndihet edhe më mirë, pasi çdo vajze i pëlqejnë komplimentet për nënën.
Shtuar më 10/07/2020, ora 10:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori