Të gjithë e njohin si Jona, por si e ka emrin e vërtetë moderatorja
Moderatorja Jona Spahiu, është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Me talentin e saj në të moderuar ka tërhequr vëmendjen që në daljen e parë në ekran.

Mirëpo, ndonëse të gjithë e njohim moderatoren me emrin Jona dhe në çdo rrjet social ajo mbanë këtë emër, së fundmi të gjithë fansat janë habitur teksa në një video të publikuar prej Jonës në Instagram është zbuluar emri i saj i plotë.

Në videon ku moderatorja shihet duke ecur së bashku me djalin, bashkëshorti i saj Frenklin dëgjohet t'i thotë: “A u lodhe Jonida?”, duke zbuluar kështu emrin e plotë të moderatores së njohur. /albeu.com/

Shtuar më 20/02/2019, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori