Të gjithë e ndjekin, por kjo VIP-e shqiptare nuk ndjek askënd në Instagram
Ditët e sotme Instagrami është kthyer në një mënyrë për të krijuar marrëdhënie me njerëzit.

Në Shqipëri ky rrjet social ka marrë famë të madhe edhe mes VIP-ave dhe ata i përdorin gjerësisht.

Në një formë apo tjetër njerëzit ndiqen dhe ndjekin personazhet për të cilët kanë interes. Por jo gjithmonë ndodh kështu!

Vetëm një është personazhi shqiptar që ndonëse ndiqet nga 102 mijë ndjekës në Instagram, nuk ndjek askënd.

Është fjala për Vera Grabockën, regjisoren më të njohur shqiptare, e cila kohët e fundit është rikthyer edhe më aktive dhe me më shumë postime në llogarinë e saj. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2018, ora 20:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori