Të gjitha detajet për djalin e sapolindur të moderatores shqiptare

Më datë 17 të muajit të kaluar, moderatorja Jona Spahiu solli në jetë vogëlushin e saj të cilin vendosi ta quante Raiden. Edhe pse Raiden tashmë është një muajsh, duket se mami Jonës ende i vijnë dhurata për të birin.

Pak orë më parë moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instastory një foto të këtyre dhuratave, që na treguan gjithçka për vogëlushin.

Raiden, emri i të cilit ka kuptimin e zotit të dritës dhe të vetëtimës ka lindur më datë 17 shtator, fiks në orën 14: 52 të pasdites. Kur lindi ai ishte 49 centimetra i gjatë dhe peshonte 2975 gr shkruan anabel.

Tani dimë për vogëlushin Raiden, ndoshta më shumë seç dimë ndoshta për të afërmit tanë pasi vetë Jona na i tregoi.
Shtuar më 18/10/2018, ora 18:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori