Të fiksuar pas kësaj poze, VIP-at shqiptarë që realizuan foton perfekte në Paris (FOTO LAJM)

Aferdita Dreshaj
Nëse keni një llogari në rrjetin social Instagram, me siguri do ta keni vënë re që VIP-at shqiptarë kanë një pozë në Paris që nuk i ndahen.

Parisi është dhe do të vazhdojë të jetë një nga destinacionet më të preferuara në të gjithë botën shkruan albeu.com.

Por specifikisht një ballkon ku duket edhe Kulla Eiffel, përveç se do t’ju sigurojë një mëngjes shumë romantik dhe ëndërrimtar, do të keni mundësinë të realizoni edhe fotografinë perfekte.

VIP-at e kanë provuar para nesh dhe rezultatin e shihni vetë në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2019, ora 14:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori