Të famshmet shqiptare që kanë të njëjtën moshë (FOTO LAJM)

Të gjithë jemi kuriozë të dimë se çfarë po ndodh me jetën e personave të famshëm, sidomos kur bëhet fjalë për moshën e tyre. Sa vjeç janë? Kur e festuan ditëlindjen? Këto janë disa nga pyetjet që i bëjmë shpesh.

Dhe në fakt janë disa të famshme që na surprizojnë vërtetë me moshën e tyre. Ka nga ato që duken më në moshë, por që në të vërtetë janë më të reja sesa mendoni. Makijazhi, veshja dhe shumë detaje ndikojnë shumë në perceptimin e moshës së një femre.

Iconstyle.al sjell disa nga të famshmet shqiptare që kanë të njëjtën moshë:

Sara Hoxha dhe Enca Haxhia – 26 vjeçe

Dua Lipa dhe Oriola Marashi – 26 vjeçe

Lori Hoxha, Sara Kapo dhe Xhensila Myrtezaj – 28 vjeçe

Adelina Tahiri dhe Dhurata Dora – 29 vjeçe

Marina Vjollca dhe Aurela Hoxha – 30 vjeçe.
Shtuar më 05/06/2020, ora 12:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori