"Të dua shumë", Loredana i shfaqet papritur Mozzikut live në emision (VIDEO)
Mozzik ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Nin" në Klan Kosova. Gjatë intervistës me Alaudin Hamitin, Mozzik deklaroi se nuk do të kthehet kurrë më me Loredanën.

“Është një vendim që e kam marrë unë personalisht si mashkull, e kam marrë një drejtim timin dhe nuk i kthehem më asaj rruge. Nuk jena mo. Edhe s’kthehet kurgjo mo. Ishim dikur nuk jemi mo", tha reperi.

Më vonë gjatë intervistës, Loredana e surprizoi Mozzikun duke u shfaqur në emision përmes një videoje.

Në videon e përgatitur enkas për të, Hana i thonte Mozzikut “të dua babi”, video që e emocionoi shumë reperin.


Shtuar më 12/05/2020, ora 13:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori