Të dashurin e Erës e gjen "belaja", kudo që shkon me të i ndodh e njëjta gjë (FOTO LAJM)

Pak më parë ju bëmë me dije se Era Istrefi dhe partneri i saj i përfolur Julian Perreta po shijojnë pushimet së bashku në Mykonos.

Ata publikuan disa video dhe foto nga udhëtimi ku me sa duket ishin së bashku me disa miq përfshi këtu edhe Dj-in e njohur, Diplo.

Postimet e tyre vijojnë në Instagram nga vendet e ndryshme dhe club-et verore që vizitojnë. Dhe ja në një video të fundit, Julian Perreta tregon “hallin” e madh që e ka zënë.

Kudo që shkon me Erën dj-i i vendos këngën e saj “Bon Bon” dhe këtë gjë e thotë edhe në postimin e fundit ku dëgjohet duke kënduar.

Era e veshur shumë seksi me leopard shihet duke kërcyer e kënduar, ndërsa Julian e fillmon me telefonin e tij:

“’Bon Bon’ kudo që shkojmë”, shkruan ai.
Shtuar më 31/07/2019, ora 10:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori