Të dashurës së Fero-s i propozojnë në "sy" të tij me trëndafila (FOTO LAJM)

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një ndër çiftet më të komentuar në rrjet.

Ata shpesh herë ndajnë me ndjekësit foto gjatë momenteve që kalojnë bashkë.

Por së fundmi diçka e papritur ka nodhur me Arbenitën. Asaj i ka ardhur një propozim tepër romantik edhe pse është në një lidhje me Feron.

"Bëhu Valentini im", shkruante në letrën bashkëngjitur trëndafilit dhe çokollatave për Arbenitën.

Por këtë propozim modelja e ka refuzuar publikisht

"Faleminderit por jam e zënë."- shkruante ajo në postimin që me siguri e ka parë edhe Fero. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 16:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori