Tayna tregon nëse ka të dashur
Gjatë një paraqitje në “E diell”, ajo u pyet nëse është në lidhje me dikë dhe Tayna u përgjigj shkurt.

“Jo”, tha ajo duke cituar më pas edhe një pjesë të këngës së saj “Pow Pow”.

Kënga e fundit e Taynës është “Kce” e cila ka arritur më shumë se 10 milionë klikime në youtube.

Pas këtij suksesi, ajo nuk ka të ndalur pasi përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një verë të nxehtë me projekte nga ajo.

Më poshtë mund ta dëgjoni një pjesë të shkurtës të intervistës së Taynës në “E diell”.
Shtuar më 14/04/2019, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori